Lazerinės procedūros

Plaukelių šalinimas DEKA MOTUS AX lazeriu

Aleksandrito Deka Motus AX lazeris bene pirmasis pasaulyje aleksandritinis aukštų bangų dažnio lazeris, veikiantis pagal patentuotą technologiją „Moveo“. Lazerinė depiliacija yra neabejotinai naujausias ir vienas efektyviausių plaukelių šalinimo būdas nuo visų kūno vietų.

Skaityti daugiau

Kapiliarų šalinimas

Siekiant geriausių rezultatų mūsų klinikoje kapiliarus siūlome šalinti netgi dviem saugumo ir efektyvumo standartą užtikrinančiais lazeriais - DEKA AGAIN arba Candela GentleMax Pro Plus.

Skaityti daugiau

Plaukelių šalinimas LAMIS XL lazeriu

Naujasis diodo lazeris LAMIS XL jau Medianna klinikoje! Lazerio technologija pasižymi skausmo minimizavimu, efektyvumu ir greičiu, leidžia pašalinti plaukelius net sunkiai pasiekiamose kūno vietose. LAMIS XL lazeris tinka visiems plaukelių tipams ir odos atspalviams, garantuodamas saugų ir ilgalaikį rezultatą.

Skaityti daugiau

Skin Rejuvenation – odos atnaujinimo procedūra su Diodo lazeriu


Odos atjauninimo su Diodo lazeriu procedūra – puiki priemonė kovai su pirmaisiais senėjimo požymiais! Šio lazerio šviesa prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius, skatindama kolageno ir elastino gamybą. Tai leidžia odai pašalinti senąsias ląsteles, atsinaujinti, o kartu yra lyginamos raukšlelės, oda stangrėja ir jaunėja.

Skaityti daugiau