Express veido odos atjauninimas Candela GentleMax Pro Plus lazeriu

Saugus ir neskausmingas odos būklės gerinimas naudojant naujausią Candela GentleMax Pro Plus lazerį!

Saugus ir neskausmingas odos būklės gerinimas naudojant naujausią Candela GentleMax Pro Plus lazerį!

GentleMax Pro Plus – inovatyvus lazeris, pasižymintis plačiu savo galimybių spektru: didesnės gydymo vietos, trumpesnės pulso trukmės, dažnesni impulsai ir žymiai daugiau energijos, o tai užtikrina nepakartojamą procedūros universalumą. Šis lazeris yra laikomas dermatologų ir pacientų aukso standartu. GentleMax Pro Plus lazeris išsiskiria ir įdiegta dinamine aušinimo sistema (DCD), kuri užtikrina odos apsaugą procedūros metu, o tai leidžia pasiekti maksimalių rezultatų be skausmo.

GentleMax Pro Plus yra greitesnis, galingesnis ir universalesnis nei jo pirmtakas. Įsitvirtinęs pasaulio lyderiu lazerių technologijų srityje, jis didžiuojasi unikaliu 755 nm Aleksandrito ir 1064 nm Nd:YAG lazerių deriniu, todėl šis lazeris yra geriausias pasirinkimas įvairioms odos problemoms spręsti.

Laikui bėgant kolageno atsargos odoje mažėja. Norint ilgiau džiaugtis stangria ir elastinga oda, siekiant pagerinti odos būklę ir sulėtinti senėjimo procesus, rekomenduojame išmėginti MediAnna klinikoje atliekama inovatyvia procedūra – Express veido odos atjauninimą. Ši procedūra ne tik skatina natūralią kolageno sintezę, bet ir paskatina odos regeneracinius procesus. Ši technologija taikoma odos senėjimo profilaktikai, siekiant pagerinti odos išvaizdą, o procedūros rezultatas – sveikesnė ir jaunesnė oda, jos tekstūros pagerėjimas. Papildomas atliekamos procedūros privalumas tas, kad ji neturi poprocedūrinio laikotarpio. Po kiekvienos procedūros laipsniškai pastebimas raukšlių sumažėjimas, susitraukusios poros, išnykęs paraudimas, lygesnė veido odos spalva ir sustiprėję odos audiniai.

Kam rekomenduojama atlikti odos atjauninimą su “GentleMax Pro Plus”?

Įvairaus amžiaus moterims ir vyrams, kuriems:

 • Virš 30 metų ir jau yra pastebimų pirmųjų odos senėjimo požymių;
 • Aplink akis, skruostuose, kaklo, dekoltė ar kitose srityse yra smulkių ar vidutinių raukšlių;
 • Odos spalva netolygi;
 • Odos paviršius netolygus ar sumažejęs odos stangrumas.

Dažnai užduodami klausimai

 • Ši procedūra – puiki prevencija prieš senėjimo požymius.
 • Rezultatai akivaizdūs, o procedūra greita, saugi ir atliekama individualiai pagal kliento skausmo pakantumą, todėl nesukelia diskomforto.
 • Procedūra neturi poprocedūrinio laikotarpio ir iškart po procedūros galima grįžti į įprastą dienos ritmą, naudoti dekoratyvinę kosmetiką. Oda lengvai parausta, tačiau paraudimas valandos bėgyje išnyksta.
 • Procedūra padeda paskatinti natūralią kolageno sintezę odoje.

Įprastai pirmieji odos būklės pagerėjimo požymiai pastebimi iškart po pirmos procedūros. Tačiau, procedūrų kursas užtikrins ilgalaikį odos būklės pagerėjimą – patempimą, odos reljefo ir spalvos suvienodinimą ir siekiant maksimalių rezultatų reikalingas 3–5 procedūrų kursas, atliekamas 2–4 savaičių intervalu.

Procedūros dieną netepti ant odos kremų ar kitų priemonių, kurių sudėtyje yra vandens (drėkinančių, maitinančių kremų).

Specialistas procedūrą atlieka individualiai pagal kliento skausmo pakantumą, todėl mūsų pacientai nepajus diskomforto procedūros metu. Naujosios kartos “GentleMax Pro Plus” lazeris turi integruotą dinaminę DCD aušinimo sistemą, kuri aušina odos epidermį prieš impulsą, per ir po jo. Oda neįkaista, taip išlaikomas aukštas komforto lygis procedūros metu. Procedūra neinvazinė, lazerio spindulys papuola į gilesnius dermos sluoksnius, juos šildo, bet nepažeidžia odos paviršiaus.

Atjauninimo procedūra trunka apie 20–30 minučių.

Kainos

Sritis Kaina
Veidas €170 €300*

*Nuolaida taikoma visą sausio mėnesį!

Procedūros registracija

Jeigu turite klausimų apie paslaugą arba norite užsiregistruoti procedūrai – susisiekite su mumis žemiau esančiais kontaktais arba užpildykite registracijos formą.

 
  Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką: *

  Telefonas

  Šiauliai +370 604 24294
  Vilnius +370 647 24347

  Mus galite rasti

  Gynėjų g. 14, Vilnius

  Vasario 16-osios g. 39, Šiauliai

  Darbo laikas

  Vilnius
  I-V  10:00 – 19:00
  VI   10:00 – 14:00

  Šiauliai
  I-V  8:00 – 21:00
  VI   9:00 – 14:00