BBL & MOXI Forever young odos atnaujinimas su mJOULE lazeriu

Forever Young BBL ir Moxi odos atnaujinimas visapusiškam grožiui ir odos jaunystei. Prabangi, išskirtinė mJOULE lazeriu atliekama odos procedūra, kuria pasitiki net ir Kim Kardashian laukia Jūsų MediAnna klinikoje!

Su dideliu džiaugsmu norime pranešti, kad MediAnna estetikos ir grožio klinika nuo šiol savo klientėms gali pasiūlyti pažangiausias lazerines odos procedūras naujuoju mJOULE lazeriu kuris naudoja BBL šviesos technologiją bei itin švelnų frakcinį odos atnaujinimą Moxi, kuris nereikalauja ilgo ir negražaus gijimo.

Ne veltui šis Forever Young BBL ir Moxi lazeris iš Kalifornijos vertinamas kaip vienas pažangiausių būdų spręsti įvairias odos problemas ir yra laikomas aukso standartu daugelyje pasaulio šalių. Kolkas tai yra vienintelis toks lazeris Baltijos šalyse. Kaip amerikiečių gamintojų SCITON kompanija teigia: „Mes gydome ne agresyviau, bet protingiau”. Ne veltui šios kompanijos lazeriai yra absoliučiai lyderiaujantys visame pasaulyje, turi itin gerą reputaciją. Aukščiausius reikalavimus jie teikia kokybei, o ne kiekybei, todėl lazerių industrijoje jie yra patys brangiausi.

Šio lazerio skleidžiamas bangos ilgis yra pažangiausias savo klasėje, kuris skirtas saulės sukeltiems odos defektams ir senėjimo požymiams gydyti. Kartu su greičiausia ir galingiausia lazerio šviesa istorijoje BBL (greitas didelės energijos išsiskyrimas) šis lazeris suteikia galimybę veikti gydomą plotą net 4 kartus greičiau, 3 kartus galingiau su 2 kartų galingesniu vėsinimu.

Kuo BBL skiriasi nuo iki šiol rinkoje aktyviai naudojamų IPL lazerių?

IPL procedūros metu yra skleidžiami šviesos impulsai į jūsų odą, ko pasekoje yra gerinama odos būklė. Norint pasiekti matomus rezultatus reikia atlikti pakankamai daug IPL procedūrų, kurios yra skausmingos. Tuo tarpu BBL yra naujausia ir pažangiausia šviesos terapijos technologija, kuri sprendžia tokias problemas:

 • pigmentinės dėmės
 • aknė
 • išsiplėtę kapiliarai
 • rožinė
 • smulkios raukšlelės
 • odos senėjimas.

Lygint IPL su BBL yra tas pats, kas lyginti eilinį automobilį su Ferrari.

BBL procedūra itin greitai suteikia akivaizdžius rezultatus, prireikia vos 1-2 procedūrų, kurios yra visiškai neskausmingos, ko negalima pasakyti apie IPL procedūras. Išimtinai tik SCITON kompanijos BBL įrenginys turi safyro antgalį, kuris labai stipriai vėsina oda, taip procedūrą paversdamas beskausme. Taip pat išsamūs tyrimai įrodė, kad reguliarus BBL gydymas ne tik užkerta kelią ląstelių senėjimui, bet ir atsuka laikrodį atgal, todėl odos ląstelių DNR ekspresija grįžta į jaunatvišką, sveiką būseną. Maksimalūs rezultatai ir maksimalus komfortas – būtent tai ir verčia BBL procedūrą lyderiauti visoje grožio industrijoje.

Kaip veikia mJOULE?

Šiandieninėje rinkoje kol kas nėra pristatytas joks kitas lazeris turintis tokias technines specifikacijas, todėl didžiuojamės galėdami pirmieji savo klientams pasiūlyti Forever young BBL ir Moxi procedūras. Tai pirmoji ir vienintelė procedūra suteikianti galimybę pacientams atjauninti ir koreguoti didelius odos plotus  be chirurginės intervencijos. Naudodami pažangiausią šio lazerio sprendimą galime pristabdyti senėjimo požymius odoje ir panaikinti jau esamus pažeidimus ar juos pastebimai sumažinti.

Forever young BBL ir MOXI procedūros yra ypač švelnios, tinkamos net jautrios odos savininkams, o procedūrą galima atlikti bet kuriuo metų laiku. Šio lazerio procedūros tinkamos tiek jauniems tiek vyresniems žmonėms, siekiant pagerinti pirminius saulės sukeltus pažeidimus odoje ir senėjimo požymius, koreguoti pigmentaciją ir tonų nelygumus. Kartu su BBL technologija akivaizdūs rezultatai matomi jau po pirmosios procedūros, todėl ji pateisins net pačių išrankiausių lūkesčius!

Forever young BBL ir MOXI yra naujos kartos procedūra. Lazerio skleidžiama šviesa greitai paveikia didelius odos plotus. Impulsinė šviesa nukreipiama į gydomas zonas, kur veikiami saulės pažeidimai, pigmentinės dėmės ar net odos rožinės paveikti plotai, o aplinkiniai audiniai lieka nepažeidžiami. Pigmentas sugeria šviesą ir skyla į smulkesnes daleles, kurias organizmas išfiltruoja per natūralų gijimo procesą. Skirtingai nuo senesnių lazerio modelių, BBL nesukelia odos lupimosi, todėl atsigavimo laikas po procedūros yra labai trumpas ir nesukelia jokio diskomforto.

Kaip atliekamos BBL ir MOXI procedūros?

Procedūra atliekama greitai. Vidutiniškai su pasiruošimu užtrunkama apie 30 minučių, o pacientas gali iš karto grįžti į įprastą gyvenimo ritmą. Nėra jokio specialaus po procedūrinio atsigavimo laikotarpio. BBL procedūra yra visiškai neskausminga. MOXI procedūros metu gali būti jaučiamas diskomfortas tik tuomet jei nenaudojami specialūs anestetikai. Visiems mūsų klientams prieš procedūrą oda tepama anestetiniu nuskausminančiu kremu, todėl ši procedūra, kaip ir BBL tampa komfortiška ir nesukelia skausmo. Po procedūrų gali būti matomas odos paraudimas, minimalus pigmentacijos paryškėjimas, tačiau visa tai praeina vos per kelias dienas, kurių metu yra saugu naudoti makiažą, tad dažniausiai aplinkiniams net nepastebimi po procedūriniai paraudimai. Atlikus procedūrą rekomenduojama vengti saulės ateinančias 24 valandas bei naudoti apsauginius kremus. Jau po pirmosios procedūros oda atrodo akivaizdžiai skaistesnė, lygesnė bei sumažėja pigmentinių dėmių ryškumas. Norint pasiekti dar geresnių rezultatų gali prireikti papildomos procedūros, o norint palaikyti pasiektą rezultatą rekomenduojame reguliariai atlikti šias procedūras pasitarus su specialistu pagal jums individualiai rekomenduojamus intervalus.

BBL technologija yra didžiausia impulsinės šviesos gydymo sistema per pastaruosius keliasdešimt metų, todėl būtent šis lazeris yra aukščiausios klasės savo srityje. Džiaugiamės galėdami pirmieji Lietuvoje pasiūlyti savo klientams pažangiausius estetinių lazerinių procedūrų sprendimus.

Laimėkite kovą su matomais senėjimo požymiais ir mėgaukis tolygia bei skaisčia oda nuo galvos iki kojų.

Dažnai užduodami klausimai

Forever Young BBL procedūra visai neskausminga. Dėl 2 kartus galingesnio vėsinimo lyginant su ankstesniais šios klasės lazeriais klientai nejaučia jokio skausmo ar diskomforto. MOXI procedūros metu gali būti jaučiamas diskomfortas tik tuomet jei nenaudojami specialūs anestetikai. Visiems mūsų klientams prieš procedūrą oda tepama anestetiniu nuskausminančiu kremu, todėl ši procedūra, kaip ir BBL tampa komfortiška ir nesukelia skausmo. Po MAXI procedūrų siekiant kuo didesnio komforto, kliento oda papildomai vėsinama ir Zimmer Cryo aparatu.

Rezultatai matomi jau po vienos procedūros, tačiau tikslų procedūrų poreikį gali įvertinti tik specialistas konsultacijos metu. Tai labai individualu.

Forever young BBL ir MOXI procedūros lazeriu gali būti atliekamos, bet kurioje veido ir kūno vietoje, pagal kliento poreikį.

Jokio specialaus pasiruošimo Forever young BBL ir MOXI procedūroms taikyti nereikia.

Forever young BBL ir MOXI procedūros priklausomai nuo veikiamos odos ploto užtrunka apie 30 min.

Kainos

Paslaugos pavadinimas  Kaina perkant 1 procedūrą (1 procedūros kaina) Kaina perkant 2 procedūras (1 procedūros kaina)
Veido sritis €350 €300
Veidas + kaklas “Forever young + forever hero” €550 €500
Kaklas “Forever hero” €200 €150
Dekoltė “Forever hero” €250 €200
Veidas + kaklas + dekolte “Forever young + forever hero” €750 €700
Rankos “Forever hero” €200 €150
Paslaugos pavadinimas

 

Kaina (Veidas) Kaina (Veidas + Kaklas) Kaina (Veidas + Kaklas + Dekoltė) +
Švelnus frakcinis odos atjauninimas „Moxi“ €500 €600 €700
“Moxi” + “BBL forever young”  €800 €950 €1200

Procedūros registracija

Jeigu turite klausimų apie paslaugą arba norite užsiregistruoti procedūrai – susisiekite su mumis žemiau esančiais kontaktais arba užpildykite registracijos formą.

 
  Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką: *

  Telefonas

  Šiauliai +370 604 24294
  Vilnius +370 647 24347

  Mus galite rasti

  Gynėjų g. 14, Vilnius

  Vasario 16-osios g. 39, Šiauliai

  Darbo laikas

  Vilnius
  I-V  10:00 – 19:00
  VI   10:00 – 14:00

  Šiauliai
  I-V  8:00 – 21:00
  VI   9:00 – 14:00