Plaukelių šalinimas DEKA MOTUS AX lazeriu

Aleksandrito Deka Motus AX lazeris bene pirmasis pasaulyje aleksandritinis aukštų bangų dažnio lazeris, veikiantis pagal patentuotą technologiją „Moveo“. Lazerinė depiliacija yra neabejotinai naujausias ir vienas efektyviausių plaukelių šalinimo būdas nuo visų kūno vietų.

Lazerinis plaukų šalinimas yra naudojamas plauko folikului sunaikinti.  DEKA MOTUS AX lazerio skleidžiamus šviesos impulsus sugeria plaukuose esantis pigmentas melaninas, todėl plauko folikulas yra sunaikinamas. Šis procesas yra visiškai nekenksmingas odos audiniams.

Epiliacija lazeriu yra neinvazinis ir bene efektyviausias metodas ilgam laikui atsikratyti plaukų veido, pažastų, rankų, nugaros, kojų, bikini zonos ar bet kurioje kitoje kūno vietoje.

Procedūrą atlieka kvalifikuoti specialistai, užtikrindami maksimalų komfortą. Jie parinks jums labiausiai tinkamus DEKA MOTUS AX lazerio parametrus.

Procedūros trukmė priklauso nuo vietos, kuriai atliekamas plaukų šalinimas. Jos metu galite jausti lengvą šilumos jausmą.

Plaukelių šalinimas DEKA AGAIN lazeriu

Aleksandrito lazeris DEKA AGAIN – naujausias italų gamintojų 2022 metų DEKA kūrinys.  Lazeris veikia pagal patentuotą MOVEO technologiją, kuri paverčia procedūrą visiškai neskausminga. DEKA AGAIN lazerio išskirtinumas ir unikalumas yra dar efektyvesnis plaukelių šalinimas lyginant su ankstesniais lazeriais.

Lazerio skleidžiamus šviesos impulsus sugeria plaukuose esantį pigmento melaniną, todėl plauko folikulas yra sunaikinamas.

Daugelis rinkoje esančių lazerių yra traukiami būtent tamsaus plauko pigmento ir jį sunaikina. Todėl DEKA AGAIN yra inovacija lazerinėje depiliacijoje, nes jis yra ypač efektyvus šalinant plaukelius.

Dėl unikalios MOVEO technologijos, kurios dėka 100% energijos yra sunaudojama giluminių plaukelių naikinimui, procedūra yra beskausmė. Energija neatsispindi ant odos, dėl to nėra deginimo ar gijimo laikotarpio po procedūros.

DEKA AGAIN lazerio maksimalus veikimo plotas vienu impulsu yra net 30 mm. Tai yra bene didžiausias plotas rinkoje, todėl procedūra yra labai greita. Procedūra šiuo lazeriu tinka visiems odos foto tipams, tiek ir įdegusiai odai.

Dažnai užduodami klausimai

DEKA MOTUS AX

Deka Motus AX lazeris pasižymi modernia ir beskausme Moveo technologija. Tai bene vienintelis Aleksandritas pasaulyje, kurio 100 % energijos patenka į odą ir veiksmingai suardo visų plaukų folikulus: šviesių, plonų, tamsių, storų, sunkiai ,,pasiduodančių“ epiliacijai.

Naujasis patobulintas 755 nm Aleksandrito lazeris užtikrina visišką saugumą ir komfortą. Šio lazerio emisija paskirto energiją mažesnio galingumo impulsais, kurie sunaikina plauko folikulą saugiai, neskausmingai, be pašalinio poveikio, deginimo jausmo ar odos spalvos pakitimų.

Šis lazeris yra labai universalus, puikiai pašalina plaukus visų 6 fototipų odai (net jautriausiai ar labai įdegusiai). Jokios reikšmės neturi kokios spalvos plaukai – tamsūs ar šviesūs, tamsaus gymio ar strazdanota oda. Naudojant Aleksandrito Deka Motus AX plaukeliai nuo 10 x 10 cm odos srities pašalinami per 10–20 sekundžių. Tuo metu, pasenusiuose įrenginiuose plaukai iš pažasties būdavo šalinami apie 10 min.

Aleksandrito Deka Motus AX pagalba yra taupomas laikas ir pinigai – rezultatui pasiekti reikalinga mažiau vizitų.

Plaukelius šalinančio lazerio taikymo spektras yra labai platus. Moterys paprastai dažniausiai nori pasiekti ilgai išliekantį kojų švelnumą, atsikratyti ūselių, išvengti kasdienės priežiūros tvarkant pažastų, bikinio zonos bei kitų sričių plaukus. Įaugę plaukeliai – dar viena problema, kuri puikiai koreguojama lazerinėmis procedūromis – vos po kelių kursų galėsite ją pamiršti.

Taip pat ši procedūra puikiai tinkama yra ir vyrams. Jie dažniausiai pageidauja plaukelius šalinti nuo kaklo, krūtinės, pažastų, nugaros ar pilvo. Be abejo, plaukelius šalinti galima ir nuo kitų sričių, tačiau yra kelios išimtys – akių vokai bei akies obuolio sritis.

Plaukelių šalinimas vyksta saugiai ir be skausmo. Procedūrą atlieka kvalifikuoti specialistai, o lazeris yra pripažintas visame pasaulyje ir patikrintas moksliniais tyrimais. Lazerio safyro antgalis su integruota vėsinimo sistema juda ir depiliuojamą zoną veikia kelis kartus, nėra energijos netekimo. Lazerio antgalis yra lengvas, o prisilietimai vos juntami. Šalinant plaukus kitais metodais: fotoepiliatoriumi, skutimosi peiliuku, vašku ar senesnio modelio lazeriais, juntamas skausmas, nepatogumas, nepasitenkinimas rezultatais.

Jokio šalutinio poveikio naudojant Aleksandrito Deko Motus AX! Kūrėjai iki minimumo sumažino nudegimų, nemalonių pojūčių tikimybę. Viskas dėl „protingo“ svogūnėlių įkaitinimo ir itin veiksmingo plaukelių šalinimo srities atvėsinimo.

Visi, kas išbando Moveo – naujos kartos lazerį, jau nebenori jokių kitų lazerių ir jokių kitų plaukelių šalinimo būdų!!!

Galimas šalutinis požymis – odos aplink folikulus patinimas ir paraudimas, kuris gali tęstis nuo kelių minučių iki kelių valandų.

Reta šalutinė nudegimo komplikacija gali būti dėl paciento vartojamų vaistinių preparatų (geriamų antibiotikų, antidepresantų) , dėl kurių išsivysto trumpalaikis jautrumas šviesai, fotosensibilizacija, arba dėl parinktų per stiprių lazerio parametrų.

 • 1 savaitę prieš plaukelių šalinimo procedūrą lazeriu rekomenduojame nesideginti saulėje ar soliariume, nenaudoti savaiminio įdegio kremų.
 • 4 savaites iki procedūros rekomenduojame plaukelių nedepiliuoti, nepešioti, nenaudoti elektrinių epiliatorių (plaukelius skusti galima).
 • Dieną prieš procedūrą arba tą pačią dieną reikia plaukelius švariai nuskusti.
 • Tris , keturias dienas iki procedūros rekomenduojame nevartoti antibiotikų ar antidepresantų.
 • Procedūra neatliekama tatuiruočių ar ilgalaikio makiažo srityse.
 • Procedūra neatliekama nėščioms moterims.

Rekomenduojame vieną savaitę nesideginti saulėje taip pat naudoti apsaugines priemones nuo saulės, turinčias 50 SPF. Iš karto po procedūros nenaudokite kvepalų, dezodoranto ar kvapių losjonų ant vietos, kurioje buvo pašalinti plaukeliai.

Priklausomai nuo plauko storio, tankio ir vietos, kurioje šalinami plaukai, reikės 10 – 12 procedūrų. Vienoms klientėms pakanka tik 4 procedūrų, o jeigu plaukas storesnis – ir visų 12. Procedūras rekomenduojama atlikti 6 – 8 savaičių intervalais. Pertraukas tarp procedūrų daryti svarbu, kadangi lazerio šviesa geriausiai sąveikauja su augimo anageno fazėje esančio plauko melaninu. Šiek tiek plaukelių gali ataugti ir vėliau, tačiau užteks vos vienos procedūros per metus, kad plaukeliai nepasirodytų.

 • Nebevargins įaugantys plaukeliai;
 • Švelni oda be nepageidaujamų plaukelių ilgam laikui;
 • Visiškai neskausminga procedūra;
 • Nebereiks skirti papildomo laiko nemalonioms mums įprastoms procedūroms: depiliacijai, epiliacijai, skutimuisi peiliuku;

Aleksandrito Deka Motus AX lazerio dėka yra taupomas Jūsų laikas ir pinigai.

DEKA AGAIN

Dėka unikalios MOVEO technologijos procedūra yra visiški neskausminga. Oda yra veikiama itin dideliu pasikartojančiu dažniu nedideliais plotais, naudojant aušinamą safyro antgalį. Šis antgalis nuolat liečiasi su oda todėl 100 proc. energijos yra išnaudojama būtent giluminių plaukų naikinimui, energija nėra prarandama ir neatsispindi ant odos. Energijos sklaidos nebuvimas reiškia mažesnę galią tam pačiam rezultatui – oda nėra deginama, neskauda, nėra gijimo laikotarpio po procedūros.

Tikrai taip. DEKA AGAIN lazeris bene vienintelis rinkoje turi antgalį, kurio veikimo plotas vienu impulsu yra net 30 mm. Rinkoje maksimalus galimas plotis yra 26 mm. Tad šis antgalis padeda pastebimai sutrumpinti procedūros laiką.

Taip, procedūrą su DEKA AGAIN lazeriu galima daryti ant įdegusios odos, nes lazeris veikia plauko folikulą ir jį sunaikina, bet nepažeidžia odos veikiamame plote. SVARBU – 2 savaitės iki procedūros reikėtų nesilankyti soliariume ir nesideginti saulėje.

Priklausomai nuo plauko storio, tankio ir vietos, kurioje šalinami plaukai, reikės 10 – 12 procedūrų. Procedūrų kiekis priklauso nuo plauko storio, kai kurioms klientėms užtenka 4 procedūrų, jeigu plaukas storesnis – net ir visų 12. Procedūras rekomenduojama atlikti 6 – 8 savaičių intervalais. Pertraukas tarp procedūrų daryti svarbu, kadangi lazerio šviesa geriausiai sąveikauja su augimo anageno fazėje esančio plauko melaninu. Šiek tiek plaukelių gali ataugti ir vėliau, tačiau užteks vos vienos procedūros per metus, kad plaukeliai nepasirodytų.

Maždaug po 3 procedūrų plaukas tampa silpnesnis ir plonesnis, todėl siūlome pirmas 3 procedūras atlikti su Aleksandrito MOTUS AX lazeriu, o likusias su DEKA AGAIN lazeriu.

Kainos

Paslaugos pavadinimas Kaina perkant 1 procedūrą Kaina perkant 3 procedūras(1 procedūros kaina) Kaina perkant 6 procedūras(1 procedūros kaina) Kaina perkant 8 procedūras(1 procedūros kaina)
Smakras + ūseliai €40 €35 €30
Rankos €50 €45 €40
Pažastys €40 €35 €30
Bikinis (pilnai) + sėdmenys €70 €65 €60
Bikini + pažastys €110 €100 €95
Blauzdos + pažastys €120 €115 €110
Blauzdos + bikini + pažastys €140 €135 €130
Kojos (pilnai) €110 €100 €90
Kojos (pilnai) + bikini + pažastys €170 €160 €150 €140
Kojos (pilnai) + Bikini €150 €145 €140
Visas kūnas + veidas €260 €250 €230
Pilvo sritis €40 €35 €30
Nugara (vyrams) €90 €85 €80
Plaštakos + pirštai €30 €25 €20
Krūtinė vyrams €60 €55 €50
Šlaunys €55 €50 €45
Blauzdos €80 €75 €70

Klientų atsiliepimai

Procedūros registracija

Jeigu turite klausimų apie paslaugą arba norite užsiregistruoti procedūrai – susisiekite su mumis žemiau esančiais kontaktais arba užpildykite registracijos formą.

 
  Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką: *

  Telefonas

  Šiauliai +370 604 24294
  Vilnius +370 647 24347

  Mus galite rasti

  Gynėjų g. 14, Vilnius

  Vasario 16-osios g. 39, Šiauliai

  Darbo laikas

  Vilnius
  I-V  10:00 – 19:00
  VI   10:00 – 14:00

  Šiauliai
  I-V  8:00 – 21:00
  VI   9:00 – 14:00