Skin Rejuvenation – odos atnaujinimo procedūra su Diodo lazeriu


Odos atjauninimo su Diodo lazeriu procedūra – puiki priemonė kovai su pirmaisiais senėjimo požymiais! Šio lazerio šviesa prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius, skatindama kolageno ir elastino gamybą. Tai leidžia odai pašalinti senąsias ląsteles, atsinaujinti, o kartu yra lyginamos raukšlelės, oda stangrėja ir jaunėja.

Skin Rejuvenation – odos atnaujinimo procedūra su Diodo lazeriu

Odos atjauninimo su Diodo lazeriu procedūra – puiki priemonė kovai su pirmaisiais senėjimo požymiais! Šio lazerio šviesa prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius, skatindama kolageno ir elastino gamybą. Tai leidžia odai pašalinti senąsias ląsteles, atsinaujinti, o kartu yra lyginamos raukšlelės, oda stangrėja ir jaunėja. Po procedūros turėsite sveiką, gyvybingą ir natūraliai švytinčią veido odą! Šis odos atjauninimas lazeriu taip pat stiprina kraujagysles ir sutraukia poras. Odos atjauninimas gali būti naudojamas kaklo ir dekoltė zonose.

GREITIS
Procedūra yra greita, nes diodo lazeris yra greičiausias ir stipriausio poveikio lazeris rinkoje!

SAUGUMAS
Diodo lazeryje yra patentuota dinaminio aušinimo technologija, tolygiai apsaugo skirtingą melanino kiekį turinčią odą. Šią procedūrą galima atlikti visus metus, įvairių tipų odai, įskaitant V ir VI odos tipą, įdegusią oda.

PREVENCIJA
Ši technologija puikiai tinka odos senėjimo profilaktikai, siekiant gerinti odos išvaizdą. Tai puiki prevencija ankstyviemsiems senėjimo požymiams spręsti. Procedūros metu atliekamas greitas, saugus ir efektyvus odos atjauninimas.

REZULTATAS
Išsilygintos raukšlelės, atkurtas veido odos tonusas, stangri oda, sutrauktos poros, suteikiamas pasitemptos odos efektas.

PASIRUOŠIMAS
Labai svarbu bent 4 savaites iki procedūros vengti ultravioletinių spindulių poveikio planuojamoje gydyti vietoje (jokios saulės / soliariumo). Jeigu intensyvios saulės išvengti neįmanoma, būtinas kremas su SPF 50 apsauga (naudoti kas 2-3 val.).

Svarbu – jei naudojate kraują skystinančius vaistus – antikoaguliantus, jų naudojimą reikia nutraukti likus bent 3 dienoms iki procedūros. Vietoje, kurioje bus atliekama procedūra negali būti pakitimų -uždegimo, pūliavimo ir kt.

PO PROCEDŪROS
Labai svarbu vengti saulės spindulių ar intensyvios saulės (soliariumo) procedūros vietoje bent 4 savaites. Naudokite apsauginius kremus nuo saulės SPF 50, jei teks praleisti ilgesnį laiką lauke.

KIEK PROCEDŪRŲ REIKIA REZULATUI PASIEKTI?
Įprastai atliekamos 1-3 procedūros, kartais, jei pigmento, raukšlelių ar randų yra labai daug ir jis atsiradęs prieš ilgą laiko tarpą, atliekamos 3 procedūros. Keturių savaičių pertrauka tarp procedūrų yra būtina. Vėliau pagal poreikį atliekama palaikomoji procedūra kartą per metus.

KAINA
60€

Procedūros registracija

Jeigu turite klausimų apie paslaugą arba norite užsiregistruoti procedūrai – susisiekite su mumis žemiau esančiais kontaktais arba užpildykite registracijos formą.

 
  Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką: *

  Telefonas

  Šiauliai +370 604 24294
  Vilnius +370 647 24347

  Mus galite rasti

  Gynėjų g. 14, Vilnius

  Vasario 16-osios g. 39, Šiauliai

  Darbo laikas

  Vilnius
  I-V  10:00 – 19:00
  VI   10:00 – 14:00

  Šiauliai
  I-V  8:00 – 21:00
  VI   9:00 – 14:00