CARBON LASER PEEL Lazerinis veido odos atnaujinimas-šveitimas su anglimi

„Carbon Laser Peel“ procedūra, žinoma ir kaip „Hollywood Peel“, yra inovatyvus odos atnaujinimo metodas, skirtas pagerinti odos tekstūrą, sumažinti porų dydį ir suteikti odai švytėjimą.

„Carbon Laser Peel“ procedūra, žinoma ir kaip „Hollywood Peel“, yra inovatyvus odos atnaujinimo metodas, skirtas pagerinti odos tekstūrą, sumažinti porų dydį ir suteikti odai švytėjimą.

Kaip atliekama Carbon Laser Peel Procedūra:

  1. Pirmiausia ant odos tepamas specialus anglies pagrindu pagamintas gelis. Jis prilimpa prie odos paviršiaus ir įsiskverbia į poras, taip pritraukdamas nešvarumus, riebalų perteklių ir negyvas odos ląsteles.
  2. Po to, kai anglies gelis išdžiūsta, naudojamas lazeris, kuris skirtas specifiškai reaguoti su anglies geliu. Lazerio bangos ilgis leidžia jį prasiskverbti giliai į odą ir pasiekti problemiškas sritis.
  3. Lazerio šiluma pradeda šildyti anglies daleles, kurios savo ruožtu šildo odą ir sukelia kolageno gamybą. Tai skatina odos atsinaujinimą ir sustiprina jos elastingumą. Be to, lazerio energija šalina anglies daleles, kurios padeda nuvalyti nešvarumus ir negyvas odos ląsteles.
  4. Po procedūros oda valoma, kad pašalinti visus likusius anglies likučius. Gali būti naudojamas specialus serumas ar drėkiklis, kuris padės atstatyti odos drėgmės balansą ir apsaugos ją nuo aplinkos kenksmingų veiksnių.

Procedūros nauda
● Padeda išlyginti odos tekstūrą, mažina raukšles ir smulkius raukšlelius.
● Efektyviai mažina porų dydį, palikdama odą švelnesnę ir lygesnę.
● Padeda kontroliuoti sebumo gamybą ir gydyti spuogus.
● Skatina kolageno gamybą, tai padeda atstatyti odą ir suteikti jaunatvišką
išvaizdą.
● Ilgainiui suvienodina odos atspalvį.
● Lygina smulkias raukšleles

Kontraindikacijos ir Šalutinis Poveikis
Nors ši procedūra laikoma saugia daugeliui žmonių, kai kurie gali patirti nedidelį paraudimą ar diskomfortą po procedūros. Be to, ji gali netikti tiems, kurie turi tam tikrų odos problemų, tokių kaip uždegiminė odos liga arba labai jautri oda. Būtina atkreipti dėmesį į kvalifikuoto specialisto patarimus ir rekomendacijas, kad užtikrintumėte, jog „Carbon Laser Peel“ procedūra būtų atlikta saugiai ir efektyviai.

Kaina

Visas veidas: 100 eur.

Procedūros registracija

Jeigu turite klausimų apie paslaugą arba norite užsiregistruoti procedūrai – susisiekite su mumis žemiau esančiais kontaktais arba užpildykite registracijos formą.

Telefonas

Mus galite rasti

Mus galite rasti

I-V  8:00 –  21:00
VI   9:00 – 14:00
    Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką: *