SKIN RENEW – Jauninanti procedūra su retinoliu

Procedūra atliekama su kosmeceutinės linijos Doctor BABOR priemonėmis, kurių pagrindinės veikliosios medžiagos yra rūgštys bei trijų skirtingų formų retinoliai.

SKIN RENEW – Jauninanti procedūra su retinoliu

Procedūra atliekama su kosmeceutinės linijos Doctor BABOR priemonėmis, kurių pagrindinės veikliosios medžiagos yra rūgštys bei trijų skirtingų formų retinoliai.

Jei matote pastebimus senėjimo požymius, tokius kaip  pigmentinės dėmės, elastingumo sumažėjimas, išsiplėtusios poros, linijos ir raukšlelės – ši procedūra kaip tik Jums!

Procedūra yra saugi, nes procedūros metu naudojamos retinolio formos ir koncentracija yra visiškai saugios. Veikliąją formulę sudaro: 3% retinolio liposomose, 0,2% Retinyl Palmitato – saugi ir stabili retinolio forma, +1% bakučiolio – augalinės kilmės retinolis, puikiai tolereuojamas net jautriausių odų.

Retinolis labai gerai veikia porų struktūrą, nes sumažina sebumo išsiskyrimą. Taip pat aktyvina fibroblastų aktyvumą, todėl sumažėja raukšlių ir raukšlelių gylis. Suaktyvinama naujų ląstelių gamyba, oda atsinaujina greičiau ir jos tekstūra tampa lygesnė, o pigmentinės dėmės pastebimai šviesesnės.

Taip pat, procedūros metu naudojamos vaisių rūgštys suteiks Jūsų odai skaistumo ir paskatins regeneracinius procesus, o kaukės apgaubs maloniu aromatu bei prisotins odą drėgme, lipidais ir naudingomis medžiagomis.

Procedūros eiga: Demakiažas | Kraujotakos stimuliavimas | Šveitimas su vaisių rūgštimis | Aktyvusis serumas | Veido masažas | Kaukė veidui  | Kaukė dekoltė | Užbaigimas | Apsauga nuo saulės

REZULTATAI

Stangresnė, jauniau atrodanti oda, sumažėjusios poros, lygesnis odos tonas bei pastebimai šviesesnės pigmentinės dėmės, lygesnė odos tekstūra.

KURSAS
Rekomenduojamas 5 procedūrų kursas kas 3 savaites.

KAINA
70€

Procedūros registracija

Jeigu turite klausimų apie paslaugą arba norite užsiregistruoti procedūrai – susisiekite su mumis žemiau esančiais kontaktais arba užpildykite registracijos formą.

 
  Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką: *

  Telefonas

  Šiauliai +370 604 24294
  Vilnius +370 647 24347

  Mus galite rasti

  Gynėjų g. 14, Vilnius

  Vasario 16-osios g. 39, Šiauliai

  Darbo laikas

  Vilnius
  I-V  10:00 – 19:00
  VI   10:00 – 14:00

  Šiauliai
  I-V  8:00 – 21:00
  VI   9:00 – 14:00