Plaukelių šalinimas Candela GentleMax Pro Plus lazeriu

Aukso standartu visame pasaulyje pripažintas „Candela GentleMax Pro Plus“ lazeris jau „MediAnna“ klinikoje!

GentleMax Pro Plus – inovatyvus lazeris, pasižymintis plačiu savo galimybių spektru: didesnės gydymo vietos, trumpesnės pulso trukmės, dažnesni impulsai ir žymiai daugiau energijos, o tai užtikrina nepakartojamą procedūros universalumą. Šis lazeris yra laikomas dermatologų ir pacientų aukso standartu – pašalinantis nepageidaujamus plaukelius ir palikdamas odą minkštą, švelnią bei elastingą.

GentleMax Pro Plus yra greitesnis, galingesnis ir universalesnis nei jo pirmtakas. Įsitvirtinęs pasaulio lyderiu lazerių technologijų srityje, jis didžiuojasi unikaliu 755 nm Aleksandrito ir 1064 nm Nd:YAG lazerių deriniu, kuris padaro jį geriausiu pasirinkimu ne tik plaukelių šalinimui, bet ir įvairioms odos problemoms spręsti.

Vienas iš bruožų, kuris daro „Candela GentleMax Pro Plus“ išskirtinu, yra jo prisitaikantis spindulio dydis – nuo 1,5 mm iki 26 mm. Ši pažangi funkcija ne tik užtikrina didesnį tikslumą, bet ir padaro jį greičiausiu bei efektyviausiu dviejų lazerių plaukelių šalinimo įrenginiu rinkoje. Kiekvienas lazerio energijos impulsas veikia plaukų folikulus terapine šiluma, mažindamas plaukų skaičių ir diskomfortą.

GentleMax Pro Plus lazeris išsiskiria ir įdiegta dinamine aušinimo sistema (DCD), kuri užtikrina odos apsaugą procedūros metu, darant procedūrą malonesnę ir efektyvesnę.

Procedūra atliekama TIK VILNIUJE!

Kainos

Paslaugos pavadinimas Kaina
Pažastys €39
Viršutinė lūpa + smakras €69
Bikini + pažastys €99
Kojos (pilnai) €199
Blauzdos + bikini €189
Kojos + bikini + pažastys €259
Kojos + bikini €209
Kojos + pažastys €209
Bikini €100
Blauzdos €100

Perkant paketą “Kojos pilnai + bikini + pažastys”DOVANA veido srities plaukelių šalinimas!

Perkant 6 procedūrų kursą taikoma -10% nuolaida (galioja visoms zonoms).

Procedūros registracija

Jeigu turite klausimų apie paslaugą arba norite užsiregistruoti procedūrai – susisiekite su mumis žemiau esančiais kontaktais arba užpildykite registracijos formą.

 
  Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką: *

  Telefonas

  Šiauliai +370 604 24294
  Vilnius +370 647 24347

  Mus galite rasti

  Gynėjų g. 14, Vilnius

  Vasario 16-osios g. 39, Šiauliai

  Darbo laikas

  I-V  8:00 – 21:00
  VI   9:00 – 14:00