Endosferos terapija

Ši procedūra – kelias į nepriekaištingą odą ir tvirtą kūną be operacijų!

Ši inovatyvi procedūra yra sukurta siekiant efektyviai spręsti celiulito, kraujotakos sutrikimų ir odos stangrumo problemas. Naudojant pažangią mikro vibracijos technologiją, Endosferos terapija skatina limfinės sistemos veiklą, mažina riebalų sankaupas ir atjaunina odą.

Procedūros privalumai:

 • Celiulito mažinimas: Terapija veiksmingai skaldo celiulito sankaupas ir išlygina odos paviršių, suteikdama jai glotnumo ir elastingumo.
 • Kraujotakos gerinimas: Mikro vibracijos stimuliuoja kraujotaką, pagerindamos deguonies ir maistinių medžiagų tiekimą į odos ir raumenų audinius.
 • Odos stangrumas: Endosferos procedūra padidina kolageno ir elastino gamybą, suteikiant odai jaunatvišką stangrumą ir tvirtumą.

Vos po kelių seansų pajusite, kaip jūsų kūnas atgimsta. Neinvazinė ir neskausminga, ši terapija yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia ilgalaikių rezultatų.

Kaip tai veikia?

Endosferos terapija veikia naudojant kompresinę mikro vibracijos technologiją, kurioje 55 minkštos silikoninės sferos skleidžia švelnias vibracijas. Šios vibracijos giliai masažuoja odą ir raumenis, skatina kraujo ir limfos apytaką bei mažina riebalų sankaupas. Procedūra yra pritaikoma įvairioms kūno vietoms, įskaitant kojas, pilvą, sėdmenis, rankas ir nugarą.

Išbandykite Endosferos terapiją ir atskleiskite savo kūno grožį! Pajuskite skirtumą jau po pirmos sesijos ir mėgaukitės ilgalaikiais rezultatais.

TIK VILNIUJE!

Kainos

Paslaugos pavadinimas Kaina perkant 1 procedūrą (1 procedūros kaina) Kaina perkant 6 procedūras (1 procedūros kaina)
Visas kūnas €80 €65
Kojos + sėdmenys €60 €50
Kojos + sėdmenys + pilvas €70 €60
Procedūra veidui ir kaklui €50 €40
Procedūra veidui ir dekoltė €60 €50

Klientų atsiliepimai

Procedūros registracija

Jeigu turite klausimų apie paslaugą arba norite užsiregistruoti procedūrai – susisiekite su mumis žemiau esančiais kontaktais arba užpildykite registracijos formą.

 
  Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką: *

  Telefonas

  Šiauliai +370 604 24294
  Vilnius +370 647 24347

  Mus galite rasti

  Gynėjų g. 14, Vilnius

  Vasario 16-osios g. 39, Šiauliai

  Darbo laikas

  Vilnius
  I-V  10:00 – 19:00
  VI   10:00 – 14:00

  Šiauliai
  I-V  8:00 – 21:00
  VI   9:00 – 14:00