Purifying – Giliai Valanti ir Odą Gaivinanti Veido Procedūra

Procedūra problematiškai, riebiai, spuoguotai odai gydyti.

Purifying – Giliai Valanti ir Odą Gaivinanti Veido Procedūra

Procedūra problematiškai, riebiai, spuoguotai odai gydyti. Epigenetika paremtos naujausios BABOR priemonės veiksmingai mažina odos nešvarumus ir sudirgimus, skatina odos regeneraciją, reguliuoja sebumo perteklių, patobulina odos struktūrą ir efektyviai neutralizuoja pirmuosius odos senėjimo požymius.Populiariausia ir efektyviausia procedūra, norint turėti sveiką ir spindinčią odą.

Trumpai apie procedūrą: Ši, giliai valanti veido procedūra yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori atnaujinti ir pagerinti odos būklę. Ši procedūra ne tik valo odą nuo nešvarumų ir šalina negyvąsias odos ląsteles, bet ir intensyviai drėkina bei maitina. Po procedūros jūsų oda taps švelni, gaivi ir šviežiai atrodanti.

Kam tinka: Procedūra yra tinkama visiems odos tipams, ypač tiems, kurie turi problemišką, riebią ar užterštą odą.

Ko galima tikėtis:

 • Gilus Odos valymas, šveitimas ir tonizavimas.
 • Intensyvus odos drėkinimas ir maitinimas.
 • Odos atnaujinimas ir gaivinimas.
 • Porų susitraukimas ir odos tekstūros pagerėjimas.

Procedūra prasideda švelniu odos valymu nuo makiažo ir kitų nešvarumų. Po to oda tonizuojama su ‘Thermal Toning Essence’, kuris ne tik atgaivina odą, bet ir paruošia ją tolesnėms procedūros etapams. Siekiant apsaugoti pačias jautriausias veido vietas, ant akių kontūro ir lūpų tepamas ‘Lip & Eye Care Cream’, kurio speciali formulė garantuoja papildomą drėgmę. Toliau veikia ‘Enzyme Peeling’, kuris pašalina negyvas odos ląsteles, atskleidžiant naują ir šviežią odą. Jei yra poreikis, naudojamas ir antibakterinis tonikas, kuris kovoja su odos bakterijomis ir uždegimais. Po jo seka ‘Active Purifier Fluid’ koncentratas, stiprinantis odos barjerą ir mažinantis uždegiminius procesus, taip pat valanti ir gaivinanti kaukė bei paakių priežiūros priemonės, kurios drėkina ir maitina šią jautrią sritį. Procedūra baigiama priemonėmis, garantuojančiomis ilgalaikį odos drėkinimą ir apsaugą.

Pasiruošimas procedūrai: Prieš procedūrą, rekomenduojame nešveisti odos mažiausiai 24 valandas.

Kaina: 45.00€

Procedūros registracija

Jeigu turite klausimų apie paslaugą arba norite užsiregistruoti procedūrai – susisiekite su mumis žemiau esančiais kontaktais arba užpildykite registracijos formą.

 
  Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką: *

  Telefonas

  Šiauliai +370 604 24294
  Vilnius +370 647 24347

  Mus galite rasti

  Gynėjų g. 14, Vilnius

  Vasario 16-osios g. 39, Šiauliai

  Darbo laikas

  Vilnius
  I-V  10:00 – 19:00
  VI   10:00 – 14:00

  Šiauliai
  I-V  8:00 – 21:00
  VI   9:00 – 14:00