NOON Aesthetics procedūros veidui

Naujiena MediAnna klinikoje – kosmetologinės veido procedūros su Noon Aesthetics dermatologine kosmetika.

Noon Aesthetics tiki, jog sujungus kokybę, meistriškumą ir profesionalumą su naujausiomis technologijomis, galima pasiekti įspūdingų rezultatų. Galimybė pasiekti efektyviausią rezultatą be stiprių šalutinių efektų, tokių kaip odos sudirginimas, deginimo jausmas, paraudimai ir nemalonūs pojūčiai, išskiria Noon Aesthetics priemones iš kitų. Tai tapo įmanoma dėl produktuose naudojamos DermaShield technologijos. Šios technologijos dėka, Noon gamina dermatologines odos priežiūros priemones su didelės koncentracijos aktyviais ingredientais. Inovatyvių sprendimų dėka pasiekiami įspūdingi rezultatai sprendžiant aknės, rožinės, odos senėjimo, hiperpigmentacijos, elastingumo sumažėjimo, seborėjos ir kitas odos problemas be stiprių šalutinių poveikių. Sertifikuoti aukščiausios kokybės ingredientai ir nepriekaištingai parinktos jų koncentracijos leidžia klientams mėgautis įspūdingais rezultatais, kokių tik galima pasiekti odos priežiūros srityje šiomis dienomis.

Aknei

Aknė – tai lėtinė, daugiafaktorinė, infekcinė plauko folikulo ir riebalinės liaukos liga. Atsiradus infekcijai, užsikemša plauko folikulas ir riebalinės liaukos, dėl ko atsiranda spuogai ir kiti odos pažeidimai. „NOON Aesthetics gilaus odos valymo sistema“ sprendžia visas odos problemas, susijusias su riebia, spuoguota oda.

Pigmentacijai

Hiperpigmentacija yra neįprastos arba per didelės melanino gamybos odoje būklė. Melaninas yra natūralus pigmentas, suteikiantis mūsų odai, plaukams ir akims spalvą. Daugybė skirtingų veiksnių gali sukelti melanino gamybos padidėjimą. Dažniausiai šie veiksniai yra: saulės poveikis, hormonų disbalansas, amžius ir odos sužalojimai ar uždegimai. „NOON Aesthetics odos šviesinimo sistema“ remiasi pažangiu odos priežiūros metodu, kai oda yra individualiai vertinama ir jai skiriamos atitinkamos procedūros.

Rožinei

Pažeista ir išsibalansavusi oda gali apimti keletą odos problemų, tokių kaip rožinė ir seborėja. Tiek rožinė, tiek seborėja laikomos uždegiminiais sutrikimais, sukeliančiais paraudimą, kitus odos pažeidimus ir niežėjimą. Nepaisant panašumų, šios problemos nėra susijusios, ir norint pasiekti maksimalius ilgalaikius rezultatus, reikia laikytis specialaus odos priežiūros plano. „NOON Aesthetics odos balanso atstatymo sistema“ suteikia ypatingą komfortą odai. Ši procedūra yra nukreipta į kiekvieną simptomą, efektyviai sprendžiant odos problemas naudojant NOON Aesthetics priemones.

Odos atjauninimui

Odos senėjimas yra tarpląstelinių defektų ir pažeidimų, dėl kurių pakinta odos audinio struktūra ir kaupimasis, rezultatas. Odos senėjimui būdingos tokios savybės kaip raukšlėjimasis, elastingumo praradimas ir šiurkšti struktūra. Daugybė veiksnių yra susijusi su odos senėjimu; vienas iš jų – chronologinis senėjimas, kurį lemia vidiniai ar genetiniai veiksniai, kitas – išorinis senėjimas, kurį sukelia išoriniai veiksniai, tokie kaip UV spinduliai, oro tarša, žalingi įpročiai, tokie kaip rūkymas. „NOON Aesthetics jauninanti sistema“, naudojant NOON Aesthetics itin koncentruotas priemones su „DermShield™“ technologija, veikia visas su odos senėjimu susijusias problemas.

Drėkinimui

Mūsų oda nuolat netenka drėgmės dėl natūralių, vidinių joje vykstančių procesų bei išorėje ją veikiančių veiksnių, tokių kaip sausas patalpų oras, šaltis lauke, saulės spinduliai, netinkamos ar neteisingai pasirinktos kosmetinės priemonės kasdieninėje odos priežiūroje ir kiti galimi veiksniai. Dėl šių aplinkybių atsiranda tokie nemalonūs pojūčiai kaip odos sausumas, tempimo, kartais net deginimo ar niežėjimo jausmas, oda gali tapti jautri ir sudirgusi. Odai nuolat reikia drėgmės.

Procedūros metu Jūsų oda maudysis augalinių bei drėkinančių ekstraktų vonioje, kurie papildys ir atstatys taip reikalingas drėgmės atsargas, ji bus nuraminta, aprūpinta vitaminais bei antioksidantais, sumažės raukšlelės ir nemalonūs pojūčiai. Oda taps švytinti, skaisti, elastinga ir išpuoselėta.

Kainos

Odos atjauninimui Procedūros kaina
NoonAGE DermShield™”  Noon Aesthetics procedūra odos atjauninimui €70-€90
„NoonLIFT DermShield™”  Noon Aesthetics procedūra odos stangrinimui €70-€90
Pigmentacijai Procedūros kaina
„NoonGLOW DermShield™”  Noon Aesthetics procedūra odos skaistinimui €70-€90
„NonWHITE DermShield™”  Noon Aesthetics procedūra odos šviesinimui €70-€90
Aknei Procedūros kaina
„NoonCLEAR DermShield™” Noon Aesthetics procedūra aknei €80-€100
„NoonSPOT DermShield™” Noon Aesthetics procedūra použdegiminei pigmentacijai, aknės paliktoms dėmelėms €80-€100
„NoonACNO DermShield™ Noon Aesthetics procedūra aknei €80-€100
Rožinei Procedūros kaina
„NoonROSE DermShield™” Noon Aesthetics procedūra rožinei €55-€70
Drėkinimui Procedūros kaina
„NoonHYDRO DermShield™” Noon Aesthetics procedüra drėkinimui €55-€70
Atstatymui Procedūros kaina
„NoonCALM DermShield™” Noon Aesthetics procedūra sudirgusiai odai €55-€70
Vyrams Procedūros kaina
„NoonMANDermShield™” Noon Aesthetics procedūra vyrams pagal odos poreikius €55-€100

Procedūros registracija

Jeigu turite klausimų apie paslaugą arba norite užsiregistruoti procedūrai – susisiekite su mumis žemiau esančiais kontaktais arba užpildykite registracijos formą.

 
  Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką: *

  Telefonas

  Šiauliai +370 604 24294
  Vilnius +370 647 24347

  Mus galite rasti

  Gynėjų g. 14, Vilnius

  Vasario 16-osios g. 39, Šiauliai

  Darbo laikas

  Vilnius
  I-V  10:00 – 19:00
  VI   10:00 – 14:00

  Šiauliai
  I-V  8:00 – 21:00
  VI   9:00 – 14:00