Gintaro ir hialurono rūgšties redermalizacija su „XELA REDERM“

Redermalizacija yra naujas progresyvus odos gydymo metodas, kuris atgaivina ir pamaitina visų tipų odą, lygina odos atspalvį, mažina raukšles ir pigmentaciją, taip pat efektyviai gydo po aknės likusius randelius ir dėmeles.

Redermalizacija yra naujas progresyvus odos gydymo metodas, kurio metu naudojami šveicariški „Xela Rederm“ injekciniai preparatai, sukurti naudojant unikalią hialurono ir gintaro rūgščių derinio formulę, kuri efektyviai kovoja su odos senėjimo požymiais, atgaivina ir pamaitina visų tipų odą, lygina odos atspalvį, mažina raukšles ir pigmentaciją, taip pat efektyviai gydo po aknės likusius randelius ir dėmeles.

Ši procedūra tinka visų tipų odai, ypač išsausėjusiai ir labai jautriai odai, nes preparato sudėtyje esantys ingredientai nesukelia alerginių reakcijų.

Gintaro rūgštis yra labai vertinama dermatologijos srityje dėl jos regeneracinių ir raminamųjų savybių. Ji skatina odos ląstelių atsinaujinimą ir atstato sveikoms ląstelėms būdingą metabolizmą, atkuria ląstelių funkcijas, aktyvuoja fibroblastus ir gerina mikrocirkuliaciją. Be to, ji sumažina uždegiminius procesus ir neutralizuoja laisvuosius radikalus, dėl ko lėtinami odos senėjimo procesai ir pagerėja odos tonusas bei išvaizda. Gintaro rūgštis yra visiškai nekenksminga medžiaga žmogaus organizmui, odai, nesukelia alergijų. Tinka visiems odos tipams: sausai, mišriai ar į aknę linkusiai odai.

Hialurono rūgštis yra natūrali medžiaga, ypač reikšminga palaikant vandens balansą odoje bei maksimaliai ją drėkinant, todėl labai sumažėja arba visiškai išlyginamos mimikos raukšlės, raukšlės aplink lūpas ir odai suteikiamas ilgalaikis drėkinimas.

Gintaro ir hialurono rūgštys yra puikus duetas, kuris, sukuria tris kartus efektyvesnį rezultatą, palyginti su atveju, kai naudojama tik hialurono rūgštis.

Po procedūros, oda atrodo skaistesnė, elastingesnė ir glotnesnė, raukšlelės sumažėja arba visiškai išnyksta, pagerėja problematiškos odos būklė.

Redermalizaciją su gintaro ir hialurono rūgštimi rekomenduojame, jei norite:

 • sulėtinti odos senėjimo procesus;
 • pagerinti odos elastingumą;
 • atkurti prarastą odos drėgmės balansą;
 • atkurti odos tankį;
 • atkurti skaistų, tolygų odos atspalvį;
 • koreguoti hiperpigmentaciją (odos dėmes, patamsėjimus);
 • koreguoti raukšles ir pigmentaciją kaklo, dekoltė ir rankų srityse;
 • pašviesinti patamsėjusius paakius, sumažinti smulkias raukšleles;
 • sumažinti rožinės sukeltą odos raudonį ir jautrumą;
 • sumažinti randus ir strijas;
 • pagerinti odos būklę po aknės.

Kainos

Procedūra Procedūros kaina
Redermalizacia Xela Rederm 1,1 % 2ml €240
Redermalizacija Xela Rederm 1,8 % 2ml €260
Redermalizaciia Xela Rederm 2,2 % 2ml €290
Paakių redermalizacija Xela Rederm 1,1 % 1ml €130

Procedūros registracija

Jeigu turite klausimų apie paslaugą arba norite užsiregistruoti procedūrai – susisiekite su mumis žemiau esančiais kontaktais arba užpildykite registracijos formą.

 
  Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką: *

  Telefonas

  Šiauliai +370 604 24294
  Vilnius +370 647 24347

  Mus galite rasti

  Gynėjų g. 14, Vilnius

  Vasario 16-osios g. 39, Šiauliai

  Darbo laikas

  Vilnius
  I-V  10:00 – 19:00
  VI   10:00 – 14:00

  Šiauliai
  I-V  8:00 – 21:00
  VI   9:00 – 14:00