„Dr. Cyj Hair Filler“ injekcijos nuo plaukų slinkimo

Dr. Cyj Hair Filler yra pirmasis pasaulyje plaukų užpildas su hialurono rūgštimi ir naujos kartos peptidais. Dr. Cyj sudaro net 7 specializuotų aktyviųjų peptidų kompleksas.

Skirtingi peptidai stimuliuoja plauko folikulo kamienines ląsteles, intensyviai drėkina, skatina formuotis naujas kraujagysles ir slopina folikulų nykimą. Užpildas aprūpina maitinimu plaukų šaknis, stimuliuoja kolageno gamybą, apsaugo plaukų ląsteles nuo streso, kenksmingų išorės veiksnių, EFEKTYVIAI STABDO IR GYDO PLAUKŲ SLINKIMĄ.

„Dr. CYJ“ plaukų užpildas yra skirtas ir vyrams, ir moterims , tai puikus sprendimas žmonėms, kurie nori efektyviai kovoti su dideliu plaukų slinkimu ir paskatinti augti naujus bei esamus plaukus. Procedūra padeda sustiprinti plaukus, todėl jie tampa tankūs, stiprūs ir sveiki.

Peptidai esantys preparate:

▫️Deca peptide 18
▫️0,7% retikulinė hialurono rūgštis
▫️Oligo peptide 54
▫️Deca peptide 10
▫️Octa peptide 2
▫️Octa peptide 11
▫️Oligo peptide 7

Gydymas „Dr. CYJ“ plaukų užpildu ypač rekomenduojamas žmonėms, kurie susiduria su tokiomis odos problemomis kaip:

 • androgeninė alopecija;
 • nuplikimas, sukeltas streso;
 • sezoninis plaukų slinkimas;
 • plonėjantys retėjantys plaukai.

Dažnai užduodami klausimai

Individualios konsultacijos metu “MediAnna” gydytoja įvertins Jūsų būklę ir pasiūlys geriausią sprendimą Jums. Rekomenduojama atlikti bent 4 procedūrų kursą.

Po procedūros plaukai ties šaknimis gali būti drėgni, gali būti pavienių taškelių – papulių dūrių vietose. Pacientas iš karto gali grįžti į darbą. Galvą galima plauti kitą dieną.

Gydymo „Dr. CYJ“ plaukų užpildu negalima atlikti nėščioms bei žindančioms moterims, pacientams jaunesniems nei 18m., turint odos ligų ir aktyvių infekcijų gydomoje vietoje, sergant cukriniu diabetu, vartojant imunosupresinius medikamentus, kurie silpnina organizmo imunitetą, esant alergijai bet kuriam sudėties komponentui, naudojamam „Dr. CYJ“.

Pirmi rezultatai paprastai išryškėja 15 dieną po 4-os procedūros.

Kainos

Procedūra Procedūros kaina Kaina perkant 4 procedūras
„Dr. Cyj Hair Filler“ užpildas €120 €450

Procedūros registracija

Jeigu turite klausimų apie paslaugą arba norite užsiregistruoti procedūrai – susisiekite su mumis žemiau esančiais kontaktais arba užpildykite registracijos formą.

 
  Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką: *

  Telefonas

  Šiauliai +370 604 24294
  Vilnius +370 647 24347

  Mus galite rasti

  Gynėjų g. 14, Vilnius

  Vasario 16-osios g. 39, Šiauliai

  Darbo laikas

  Vilnius
  I-V  10:00 – 19:00
  VI   10:00 – 14:00

  Šiauliai
  I-V  8:00 – 21:00
  VI   9:00 – 14:00