Botulino toksino injekcijos

Botulino toksinas, tai - natūralus išgrynintas baltymas, kurį gamina bakterija Clostridium botulinum ir jau daugybę metų naudojamas medicininiais tikslais, o Lietuvoje pastaraisiais dešimtmečiais įgavo ypatingą reikšmę kosmetologijos bei estetinės dermatologijos srityse.

Botulino toksinas naudojamas veido senėjimo žymių mažinimui bei kaip priemonė delnų, pėdų, pažastų perteklinio prakaitavimo pašalinimui.

Botulino toksino injekcijos procedūra

Botulino toksino įvedimas yra greitas ir beveik neskausmingas procesas, užtrunkantis apie 20-30 minučių. Prieš procedūrą odos sritys, kuriose bus leidžiamas toksinas, yra patepamos nuskausminamuoju kremu. Po kelių minučių į atitinkamas vietas, pavyzdžiui, kaktą, akis, nosį, lūpas ar smakrą, taip pat pažastis, delnus ar pėdas (jei tai skirta kovoti su prakaitavimu), suleidžiamas reikiamas toksino kiekis naudojant ploną adatą.

Botulino toksino procedūros atliekamos ne dažniau kaip du kartus per metus, arba maždaug kas šešis mėnesius. Efektas išlieka apie šešis mėnesius, o po to palaipsniui mažėja, todėl, norint išsaugoti rezultatus, rekomenduojama procedūrą pakartoti.

Botulino toksinas pradeda veikti per 24-72 valandas po injekcijos, tačiau kartais rezultatai gali būti pastebimi per dvi savaites, o galutinis efektas įvertinamas po trijų savaičių. Pakartojus injekcijas 2-3 kartus, problema gali būti visiškai išspręsta.

Dažnai užduodami klausimai

Botulino toksino injekcijų negalima atlikti, kai:

Karščiuojate ar blogai jaučiatės;
Jei injekcijos vietoje yra infekcija ar uždegimas, procedūra turėtų būti atidėta.
Jei esate alergiškas bet kuriai injekcijos medžiagai ar yra padidėjęs jautrumas.
Esate nėščia ar maitinanti krūtimi;
2 savaičių bėgyje planuojate skiepytis.

Botulino toksino procedūros atliekamos ne dažniau kaip du kartus per metus, arba maždaug kas šešis mėnesius. Efektas išlieka apie šešis mėnesius, o po to palaipsniui mažėja, todėl, norint išsaugoti rezultatus, rekomenduojama procedūrą pakartoti.

Prieš procedūrą odos sritys, kuriose bus leidžiamas toksinas, yra patepamos nuskausminamuoju kremu. Po kelių minučių į atitinkamas vietas, pavyzdžiui, kaktą, akis, nosį, lūpas ar smakrą, taip pat pažastis, delnus ar pėdas (jei tai skirta kovoti su prakaitavimu), suleidžiamas reikiamas toksino kiekis naudojant ploną adatą.

Vengti intensyvaus fizinio aktyvumo, sporto ir pratimų mažiausiai 24 valandas po procedūros.

Nerekomenduojama gulėti ar lenktis per priekį kelias valandas po injekcijos.

Venkite trinti, masažuoti ar spaudyti injekcijos vietas, kad toksinas nesiskleistų į aplinkines sritis.

Vengti karštų vonių, saunų ar kitokių karštų procedūrų mažiausiai 24 valandas po injekcijos.

Vengti kitų odos procedūrų, pavyzdžiui, mikrodermabrazijos, lazerio procedūrų ar cheminės odos šveitimo, kelias dienas po injekcijos.

Vengti alkoholio vartojimo mažiausiai 24 valandas prieš ir po procedūros.

Vengti aspirino, ibuprofeno ir kitų nesteroidinių uždegimą mažinančių vaistų (NVNU), taip pat tam tikrų maisto papildų, kurie gali padidinti kraujavimo riziką.

Pasitarti su gydytoju dėl kitių vaistų vartojimo.

„Botulino toksinas“ arba tiesiog „botulinas“ yra bendrinis keleto panašių veikliųjų medžiagų pavadinimas. Rinkoje yra keli botulino toksino preparatai, tokie kaip Botox, Dysport, Vistabel. Visų jų veikimo principas yra toks pats, o skirtumai labai subtilūs, todėl negalima pasakyti, kad kuris nors iš jų yra geresnis už kitą.

Kainos

Sritis Procedūros kaina
1 zona €130
2 zonos €260
3 zonos €390
Prakaitavimo gydymas botulinu €350
Bruksizmo gydymas nuo €180

Zonos: pykčio raukšlė, kaktos raukšlės ir aplink akis.

Procedūros registracija

Jeigu turite klausimų apie paslaugą arba norite užsiregistruoti procedūrai – susisiekite su mumis žemiau esančiais kontaktais arba užpildykite registracijos formą.

 
  Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką: *

  Telefonas

  Šiauliai +370 604 24294
  Vilnius +370 647 24347

  Mus galite rasti

  Gynėjų g. 14, Vilnius

  Vasario 16-osios g. 39, Šiauliai

  Darbo laikas

  Vilnius
  I-V  10:00 – 19:00
  VI   10:00 – 14:00

  Šiauliai
  I-V  8:00 – 21:00
  VI   9:00 – 14:00